Banner
AL-KO Comfort 34E Çim Biçme Makinesi 1400 watt
AL-KO Comfort 34E Çim Biçme Makinesi 1400 watt
(0 yorum)
Bu ürünün satıcısı bulunamadı
Açıklama

Al-Ko 34 E Comfort çim biçme makinesi

Açıklama

 • Sessiz, emisyon içermeyen ve güvenli çim biçme
 • 2 in 1 fonksiyonu: biçme ve toplama
 • Kompakt ve çevik, küçük çimler için mükemmel
 • Tek bir kolla kesme yüksekliği ayarı
 • Seviye göstergesi ile 37 l yakalama kutusu 
 • Sessiz, güvenli ve güçlü çim biçme makinesi, küçük ve orta çimler için uygun, kullanımı rahat ve güvenlidir - bunlar Comfort serisinden güçlü ve sağlam AL-KO elektrikli çim biçme makinelerinin özellikleridir.
 • Elektrikli çim biçme makinesi, emisyon içermeyen ve sessiz çalışma sayesinde birçok yerleşim bölgesinde çim bakımı için mükemmel biçme makinenizdir. AL-KO elektrikli biçme makineleri 1,400 W'ye kadar güç sınıflarında mevcuttur ve egzoz dumanı, motor yağı, ısı üretimi ve gürültü olmadan çalışır. Kablo çalışması, şarj süreleri veya yakıt ikmali yapmadan kesintisiz çalışmayı sağlar - akü veya yakıt deposu ile ekstra ağırlık olmaksızın. Sonuçlar: Az ağırlık ve rahatlıkla pürüzsüz, yeşil biçme. 
 • 34 cm'lik kesme genişliğine sahip kompakt 34 E Comfort modeli, özellikle kompakt tasarımıyla etkileyicidir ve küçük veya sarma bahçelerinde idealdir. XL-pürüzsüz çalışan jantlar ve rahat yumuşak kauçuk kavrama ile hafif tasarım, itmesi çok kolay bir şekilde çalışmayı rahatlatır ve çok çaba sarf etmeden güvenli bir şekilde yönlendirilebilir.
 • Güvenliğiniz için: Kablo gerginliği azaltılmış emniyet çubuğu anahtarları sayesinde, çim biçme makinesinin çalıştırılması ve çalıştırılması güvenli ve kolaydır - kablo gerginliği kablonun istenmeden kesilmesine karşı korur.

 Teknik detayları 

 • 34 cm'lik kesme genişliği ile 2'si 1 arada işlevli bu elektrikli çim biçme makinesi (biçme ve toplama) 300 m²'ye kadar bahçeler için çevik bir biçicidir. Özellikle, dar alanlarda ve hassas ve sessiz biçme işleminin gerekli olduğu yerlerde kalitelerini gösterir. 
  Biçme makinesinin fısıltı sessiz 1.200 W elektrik motoru, çim biçme makinesinin 28 mm'den 70 mm'ye kadar yüksekliklerde çimlerin kesebileceği gücü sağlar. Kesme yüksekliği, merkezi kesme yüksekliği ayarlaması kullanılarak 6 aşamalı olarak kolayca ayarlanabilir. XL-pürüzsüz çalışan jantlar (145/155 mm), düşük ağırlıkla birleştiğinde, pürüzsüz, yorulmadan ve her şeyden önce, sessiz çalışma için gerekli minimum çaba ile sessiz çim biçme makinesini garanti eder.

 • Muhafazanın ve boşaltma oluğunun aerodinamik şekli sayesinde, kesimler optimal olarak toplanır ve 37 l'lik çim tutucu verimli bir şekilde doldurulur. Ayrıca, seviye göstergesi ve taşıma tutacağı içeren toplama kutusu, kolay boşaltmaya olanak tanır. 
  Büyük taşıma kolu, engellerin üstesinden gelir ve kolay taşıma sağlar. Katlanabilir tutma kolu, bu hafif elektrikli çim biçme makinesinin yerden tasarruf edilmesini sağlar. 

Yorumlar
Bu ürün için fikrinizi belirtin
Bu ürüne hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!