Banner
Arnica AA 1782 EG51020 Beyaz Çift Motorlu Sürgülü Aspiratör
Arnica AA 1782 EG51020 Beyaz Çift Motorlu Sürgülü Aspiratör
(0 yorum)
Bu ürünün satıcısı bulunamadı
Açıklama

Arnica AA 1782 EG51020 Beyaz Çift Motorlu Sürgülü Aspiratör


Arnica Mutfak Aspiratouml;ruuml;

Evde yemek yapmanın keyfini bilen kişiler iccedil;in yemeklerin lezzeti kadar mutfağı temiz ve ferah tutmak da ouml;nem kazanıyor. Pişirme esnasında ccedil;ıkan kokuları hızla yok eden Arnica Mutfak Aspiratouml;ruuml;, mutfağın en işlevsel elektronik eşyaları arasındaki yerini alıyor.

Mutfak Aspiratouml;ruuml;, kolay kullanımı ve yuuml;ksek performansı ile gouml;revini başarıyla yerine getiriyor. Ccedil;ift motora ve 460 m3 / saat hava emiş guuml;cuuml;ne sahip model, ortamdaki havayı kolayca topluyor. Havayı iccedil;erisinde bulunan iki adet filtreden geccedil;irip ccedil;ift filtreleme uygulayan cihaz, sahip olduğu NR- V geri douml;nuuml;ş ouml;nleme sistemi ile de bacadan mutfağa douml;nmesi muhtemel gaz veya hava girişini de engelliyor.

60 cm genişliğe sahip model uuml;zerinde, kullanıcının ihtiyacına youml;nelik olarak tercih edebileceği 3 farklı şiddette emiş guuml;cuuml; ayarı bulunuyor. Ayrıca cihaz uuml;zerinde bulunan 25 W’lık aydınlatma elemanı da ortamı ve ocağı aydınlatarak mutfakta daha rahat ccedil;alışmanıza yardımcı oluyor.

Siz de birbirinden lezzetli yemekler yaparken mutfağınızı kokusuz ve ferah tutmak iccedil;in Arnica Mutfak Aspiratouml;ruuml; modelini guuml;venle tercih edebilirsiniz.

Teknik Ouml;zellikler

  • Ccedil;ift motorlu
  • 460 msup3; / saat hava emiş guuml;cuuml;
  • 60 cm genişlik
  • NR-V geri douml;nuuml;ş ouml;nleme sistemi
  • Ccedil;ift filtreli
  • 3 farklı emiş guuml;ccedil; ayarı
  • 1x25 W aydınlatma
Yorumlar
Bu ürün için fikrinizi belirtin
Bu ürüne hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!