Banner
Arnica Lotus Mor ET14260 750 W Toz Torbalı Süpürge
Arnica Lotus Mor ET14260 750 W Toz Torbalı Süpürge
(0 yorum)
Bu ürünün satıcısı bulunamadı
Açıklama

Arnica ET-14260 Lotus 750 W Mor Toz Torbalı Süpürge


Mor rengi sayesinde kaliteyi şıklıkla bir araya getiren Arnica Lotus Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi Mor, yüksek emiş gücü ile en etkili temizlik sağlayan toz torbalı süpürge modelleri arasında yer alıyor. A enerji sınıfına sahip olan bu ürün, yüksek verimli 3 kademeli filtre sistemi HE3LF ile mükemmel temizlik sağlarken doğanın ve bütçelerin korunmasına yardımcı oluyor.

Çek bırak sistemi ile otomatik kablo toplama özelliğine sahip olan Lotus Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi Mor, kullanıcılarını büyük bir uğraştan kurtarıyor. Dünyaca ünlü özel S.M.S torbasına sahip olan elektrik süpürgesi; hijyen, dayanıklılık ve yüksek hava süzme kapasitesini bir araya getiriyor. 4,5 LT toz haznesine sahip olan ürünün dar uçlu borusu sayesinde en zor alanların bile kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Süpürgenin özel doluluk göstergesi sayesinde toz torbasının doluluk oranı kolaylıkla görülebiliyor ve gerektiğinde değiştirilebiliyor. Ayrıca koltuk ve perdelerin temizlenmesi için özel aparatları da bulunuyor. Mor renge sahip olan Lotus Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi ile evin tüm alanları kolay bir şekilde temizlenebiliyor. Şık görünümüyle göz doldururken aynı zamanda yüksek emiş gücü ile etkin temizlik yapan ürünü tek bir tıkla sepetinize ekleyerek rahat bir temizliğin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.- 750 W
- A Enerji Sınıfı
- 4,5 LT Toz Haznesi
- Ses Seviyesi: 74 dB(A)
- Yüksek Emiş Gücü
- Toz Torbası Doluluk Göstergesi
- Özel teleskopik emiş borusu
- Yüksek verimli 3 kademeli filtre sistemi HE3LF
- Otomatik Çek-Bırak Kablo Sarıcı
- Dar Uçlu Boru
- Perde fırçası
- Koltuk temizleme aparatı
- 5m Kablo uzunluğu
- 8m Kablo Erişim Alanı
- Özel Yıkanabilir Toz Torbası
- Yıkanabilir AFS Filtre
- 3 Yıl Garanti
- Özel S.M.S Torbası

Yorumlar
Bu ürün için fikrinizi belirtin
Bu ürüne hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!