Banner
Arnica Master GH21694 Rose 1100 W Blender Seti
Arnica Master GH21694 Rose 1100 W Blender Seti
(0 yorum)
Bu ürünün satıcısı bulunamadı
Açıklama

Arnica GH21694 Master El Blender Seti Rose

Hayatı kolaylaştırmak üzere yapılan teknolojik geliştirmeler ev ve mutfak araçlarına da yansıyor. Bu yansımanın sonucu olarak mutfaktaki işlerinizi hızlandıracak ve çok daha zevkli bir şekilde yapmanızı sağlayacak ürünler bulunuyor. En güvenilir küçük ev aletleri üreticilerinden biri olan Arnica tarafından üretilen Arnica GH21694 Master El Blender Seti mutfağınızdaki yardımcınız oluyor. Alanında uzman mühendisler ve tasarımcılar tarafından geliştirilen ürün, hem teknolojik özellikleri ile doğranma ve kesme gibi işlemleri çok daha etkili bir şekilde yapmanızı sağlıyor hem de sahip olduğu rose renkli şık tasarımı ile tezgâhınızda dikkat çekiyor. 

Mutfakta Hızlanın Yeteneklerinizi Ortaya Çıkarın

Arnica tarafından doğrama, çırpma ve parçalama gibi işlevleri yerine getirmek üzere üretilen ürün, mutfakta sağladığı kolaylıklar ile işlerinizi daha hızlı ve rahat bir şekilde halletmenizi sağlayan çok sayıda özelliği ile ayrıcalıklı olduğunuzu hissetmenizi sağlayan avantajlar sunuyor.

  • Birbirinden kullanışlı parçalarıyla mutfağınızda harikalar yaratmanıza yardımcı olan ürün, sahip olduğu 1100 W güce sahip motor sayesinde işlerinizi hızlı bir şekilde halletmenizi sağlıyor. Üstelik üründe yer alan turbo modunu da gerektiği durumlarda malzemeleri daha iyi ve daha hızlı parçalamak için kullanabiliyorsunuz.
  • Mutfakta vakit geçirmeyi seven pek çok kişinin şikâyetçi olduğu bu tür aletlerin tencere gibi eşyaları çizme sorunu bu üründe yer alan çizdirmez halka sayesinde tarihe karışıyor
  • Geniş bir robot haznesine sahip olan bu ürün ile parçalamak, bölmek veya doğramak istediğiniz malzemelerinizi rahatlıkla istediğiniz duruma getirebilirsiniz. Defalarca aynı şeyi yapmanıza gerek kalmadan bol miktarlarda malzeme hazırlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bıçak Özelliği: Çelik
  • Blender Tipi: El Tipi Blender
  • Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 800 ml
  • Güç (W): 1100 W
  • Ölçü Kabı Kapasitesi: 600 ml
  • Renk: Rose

Arnica Hakkında

1962 yılında kurularak tüketiciler için fonksiyonel, kaliteli, pratik ve yenilikçi ürünler tasarlayıp üretme misyonuyla yola çıkan Senur firması 2001 yılında Arnica’yı hayata geçirmiştir. Üstlendiği misyondan vazgeçmeyen firma alanında öncü sayılabilecek çok sayıda küçük ev aletinin altına imzasını atmıştır. Yıllar içinde herkesin güvendiği bir marka hâline gelen Arnica, kuruluşundan yalnızca sekiz yıl sonra tüketiciler tarafından belirlenen “Tüketici Kalite Ödülü”nü almayı başarmıştır. Yaptığı ve araştırma ve geliştirme çalışmaları ile kullanıcılara daha iyi ürünler sunmaya devam eden firma, her geçen gün büyümeye devam ediyor.Arnica Master Rose El Blender Seti

Mutfağınızın en marifetli yardımcısı olmaya hazır Arnica Master Rose El Blender Seti 0,8 lt doğrama kapasitesine sahip.
1100 W'lık gücü ve muazzam doğrama hızı ile öne çıkan blender, turbo özelliği ile işinizi hızlıca bitirmenizi sağlar.

Master Rose El Blender Seti içerisinde yer alan paslanmaz çelik blender, mikser aparatı ve çelik doğrayıcı ürünü uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanmanıza olanak tanır.
El blender seti içerisinde yer alan çift başlık çırpıcı ile kek ve pasta hamurlarınızı kolayca istediğiniz kıvama getirebilirsiniz.

Göz alıcı gül rengi ile mutfak dekorasyonunuza hareket kazandıran El Blender Seti,
minimum hacimle az yer kaplarken doğrama ve parçalama konusunda maksimum performans sağlar.
Kaymaz alt tabanı ve bulaşık makinesinde yıkanabilen aksesuarları ile kullanım rahatlığı vadeder.
Hayatınızı kolaylaştıracak bu ürüne, Arnica güvencesi ve online alışveriş kolaylığı ile hemen sahip olabilirsiniz.Teknik Özellikler

• 1100 W
• Turbo fonksiyonu
• Çift başlıklı çırpıcı
• Paslanmaz çelik blender ve mikser aparatı
• Paslanmaz çelik doğrayıcı bıçak
• 0,8 LT kapasiteli doğrayıcı
• Kaymaz taban
• Bulaşık makinesinde yıkanabilen aksesuarlar (motor gövdesi hariç)
Kullanım kılavuzu için tıklayınız!
Bıçak ÖzelliğiÇelik
Blender TipiEl Tipi Blender
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi800 ml
FonksiyonlarBlender
Gövde MalzemesiPlastik
Güç (W)1100 W
Hız Kademe Sayısı1
Ölçü Kabı Kapasitesi600 ml
RenkRose
Sessiz ÇalışmaYok
Turbo FonksiyonuVar
Diğer
Garanti Süresi (Ay)36
Yorumlar
Bu ürün için fikrinizi belirtin
Bu ürüne hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!