Banner
Arnica Tria Pro ET13312 Kırmızı 850 W Dikey Süpürge
Arnica Tria Pro ET13312 Kırmızı 850 W Dikey Süpürge
(0 yorum)
Bu ürünün satıcısı bulunamadı
Açıklama

Ürün Detayları

Arnica Tria Pro ET13312 850 W Toz Torbasız Dik Elektrikli Süpürge


Zahmetsiz Temizlik

Fonksiyonel bir yapıya sahip olan ve dikey olan süpürge zahmetsiz bir şekilde her an temizlik yapılmasına olanak vermektedir. Bunun yanı sıra patentli katlanabilir sapı ve sapın boyunun üzerindeki girintiler ile sapının kolay sabitlenmesi sağlanmıştır bu sayede zahmetsiz bir temizlik yapılması da sağlanır.

Yüksek Güçlü Motor Gücü

850 W’lik motor gücüne sahip olan elektrikli süpürge sahip olduğu çift filtreleme sistemi ile tozu kiri anında içine hapsedebilmektedir. Diğer yandan HEPA 13 filtresi ve mikro filtresi kullanılarak tozların havaya karışmadan temizlenebilmesini sağlayabilmektedir.


Kullanışlı Kablo Sarma Aparatı

Elektrikli süpürgenin sapında mevcut olan kablo sarma aparatı ile güç kablosu birkaç saniye içinde toparlanarak fazlalık yaratmamaktadır. Aynı zamanda 6 metrelik kablo yapısı süpürgenin ayağa dolaşmadan pek çok yere birden ulaşmasını da sağlayabilmektedir.


Şık Görünümlü Tasarımı

Elektrikli süpürge temizliğin yanında göze hitap eden yapısı ile de karşımıza çıkmaktadır. Göz alıcı kırmızı rengi ve sahip olduğu siyah detaylar ile bulunduğu yere şıklık katabilmektedir.


Sessiz Çalışabilme

80 dB’lik ses seviyesine sahip olan elektrik süpürgesi alanında en sessiz çalışan süpürgelerden biri olma özelliğini taşıyabilmektedir. Bu özellik sayesinde saat kaç olursa olsun süpürge çalıştırılabilecek, kimseyi rahatsız etmeden kusursuz bir temizlik imkanını sağlayabilecektir.


Ek Süpürge Aparatı

Dar alanlarda kolay bir şekilde temizlik yapabilmeyi düşünen süpürge, ucuna takılabilen keskin hatlı süpürge ucu ile en dar alanlara bile girerek bu dar alanların temizlenmesini sağlamayı sağlamıştır.

Teknik Özellikler

 • Emiş Türü

   

  Kuru

 • Marka

   

  Arnica

 • Süpürge Yapısı

   

  Dikey

Yorumlar
Bu ürün için fikrinizi belirtin
Bu ürüne hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!