Banner
İNNOVATİNG COVER PİNK No: 006 BUİLDER JEL (50ml)
İNNOVATİNG COVER PİNK No: 006 BUİLDER JEL (50ml)
(0 yorum)
Bu ürünün satıcısı bulunamadı
Açıklama

YOĞUNLUK................................................................Bal Kıvamlı

HACIM.......................................................................50 ml   

RENK.........................................................................Natural Pembe (Tırnak Renginin Yakın Tonu)

MARKA......................................................................Eclat 

ÜRETİCİ.....................................................................Rusya

Cover Builder Camouflage Pink Gel No: 006  

Protez tırnak uzmanları için vazgeçilmez bir ürün. Tırnağa en yakın doğal renge sahiptir ve kesinlikle her tür cilt tonları için uygundur. Protez tırnağın uzamasıyla doğal tırnak ile arasında hiçbir geçiş farkı görünmez. French tasarım yaparken tamamen natural bir görüntü sağlar. 

Konstruktor,3 fazlı esnek özel formüllü uv/led protez tırnak jeli.Tırnağın zirve noktası (bombe) oluşturmak için tasarlandı. Doğal tırnaklarınızdaki düzensizlikleri veya renk değişikliklerini kapatarak mükemmel görünüm sağlar. Ayrıca french için ideal doğal tırnağa en yakın renk tonlarına  sahiptir. Bal kıvamlı jel kendiliğinden yayılmadığından çalışması çok kolay ve uygulamalarınızda zaman kazandırır.

Eclat Builder jel, Eclat marka patentli formülü ile üretilmiştir. Tırnak endüstrisinde yenilikçi bir üründür ve protez tırnak uzmanlar arasında onurlu bir yer almıştır. Kamuflaj jeli, protez tırnak yatağı modellemek için bir tür konstruktive malzemesidir. Bu ürün, tırnaklara kusursuz ve oldukça doğal bir görünüm vermenizi sağlar. Jel-kamuflaj renk paleti açık pembeden doğal tırnak rengine kadar değişir. Jel’in bileşiminde kesinlikle zararlı maddeler yoktur. Çok dayanıklıdır. Aynı zamanda esnektir. Bu da herhangi bir şekil ve uzunlukta tırnak oluşturmanıza olanak tanır. Çatlamaz , soyulmaz, kullanımda şekli ve rengi bozulmaz. Ayrıca, esnek formülü sayesinde, kalıcı oje  ile kaplamadan önce doğal tırnakları güçlendirmek için mükemmeldir. Jel homojen bir kıvama sahiptir ve çalışırken kabarcıklanmaz, ayrıca işte çok ekonomiktir. 


Yorumlar
Bu ürün için fikrinizi belirtin
Bu ürüne hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!