Banner
İpek Kirpik Yapıştırıcısı S800 - LAVİS BERRY ( 1 sn. / 8 hafta) G. KORE
İpek Kirpik Yapıştırıcısı S800 - LAVİS BERRY ( 1 sn. / 8 hafta) G. KORE
(0 yorum)
Bu ürünün satıcısı bulunamadı
Açıklama

Güney Kore üretimi S800 LAVİS BERRY  ipek kirpik yapıştırıcı. 

  Kirpiklerin ne kadar sürede ve ne kadar iyi uygulanacağı çeşitli nedenlere bağlıdır. Lashmaker’ın becerisi, uygulama sonrası gözlem, malzemenin kalitesi. Doğru malzemeler kirpiklerin ömrünü uzatabilir ve tüm dönem boyunca kirpiklerin çekiciliğini koruyabilir.

Kirpiklerin uzun ömürlülüğünden ve uzmanın çalışma hızından «sorumlu» yapıştırıcıdır .

    Lüks sınıfı olan Güney Kore üretimi BERRY Navis Ve Lavis kirpik yapıştırıcı,  ethyl-cyanoacrylate temelinde organik ve sentetik elementlerin kombinasyonundan benzersiz bir bileşimle diğerlerinden farklıdır. Yapıştırıcı, yeni başlayanlar ve gelişmiş ipek kirpik uzmanları  için uygundur. Yapıştırıcının özelliği yenilikçi hipoalerjenik kompozisyon formülüdür.Hassas gözlerle kirpikleri arttırmada kullanılabilir. Uygulama sırasında zararlı buharlaşma yoktur, kızarıklığa neden olmaz, yapıştırıcı uzamaz, topaklanma bırakmaz. Ultra dayanıklı bir fiksasyona sahiptir ve uzatılmış kirpiklerin sekiz hafta boyunca kullanılmasını sağlar. 


- Kuruma süresi 1 saniye: düzeltme için zaman kazandırma ve pratik uygulama sağlar.

- Minimum buharlaşma ve kokusuz

- Sıvı kıvamı

- Simsiyah

- 7-8 hafta kadar kalıcılık 

Karanlık ve serin yerde, orjinal poşetinin içinde bulunan, nem alıcı ile saklayınız.  Sıcak ortamda buzdolabı kapağında saklayabilirsiniz.

Standart koşullarda çalışmak için:          Nem %40 - 70. Sıcaklık 18-25°C. Koku ve buharlaşma minimaldır. Hacim - 5 ml, 20-25 seans için tasarlanmıştır. Üretim tarihinden itibaren yapıştırıcının Raf Ömrü 6 aydır. Açıldıktan sonra yapıştırıcının raf ömrü 2 - 3  aydır. Bu süreden sonra yapıştırıcı özelliklerini kaybetmeye başlar, yapışkan kuvveti azalır.  

      Yapıştırıcı depolama kuralları:   

Serin ve kuru bir yerde saklayınız.

Doğrudan güneş ışığından kaçınınız.

     Önlemler: Göz temasından kaçının.

     Yapıştırıcı ile çalışma kuralları:

Şişe açılmadan önce 1 dakika çalkalanmalıdır.

Kullanım için yapıştırıcı paleti, yeşim taşı, yüzük  vb. gibi özel bir yüzeye az miktarda yapıştırıcı döküyoruz. Her damladan sonra, şişenin ağzını silin ve kapağı sıkıca kapatın. Doğal kirpiği seçin ve yapay kirpiği yapıştırıcıya bırakın. Doğal kirpiklere yapıştırıcı ile kirpiği hızla uygulayın.

Yorumlar
Bu ürün için fikrinizi belirtin
Bu ürüne hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!