Banner
Niagara Arıtma Filtresi
Niagara Arıtma Filtresi
(0 yorum)
eniyisibizde Stokta 1000 adet
Ücretsiz Kargo Bugün Kargoda
Niagara Arıtma Filtresi Son Güncellenme: 25.01.2022 06:00:30
Açıklama

mg Teknoloji - Arıtmalı Su Tasarruf Cihazı

1)Aktif Karbon ile İçme suyundaki Klorfenol kokusu Problem yarattığından Suyu bu kokudan uzaklaştırmak için kullanılmıştır. klorkenole karşı tepkilidir suyun içindeki klor kokusunu yok eder zararsız hale getirir.

2)150 Mikron Filtre Suyun katılarını ayırt edip temiz su için yapılmıştır sanayilerde bu arıtım 20 mikron Ülkemizde şehir suyunda 80 ila 100 mikrondur bizim ürünümüzde daha faydalı olması için 150 mikron filtre kullanılmıştır.

3)Water Softener İle yüksek katyon değiştirme özelliğine sahip, özel seçilmiş bir maddedir. Sudaki kalsiyum ve magnezyum gibi katyonları etkili bir şekilde absorbe eder. Suyu zaman içinde yumuşatır ve pH dalgalanmalarını azaltır. Diskus, tetra, cichlid, killifish ve beta gibi yumuşak tatlı su balıkları için en uygun su düzenleyicidir. Water Softener CO2 eklemeye gerek kalmadan suyu yumuşatır, pH değerini düşürür.
 

4)Üründe mevcut Tasarruf Cihazı Suyu %60 daha tasarruflu kullanmanızı sağlar. Diğer Çift Fonksiyonlu tasarruf ürünlerimizin büt ün özelliklerine sahiptir.

Yorumlar
Bu ürün için fikrinizi belirtin
Bu ürüne hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!