Banner
ORNELLA BİTKİSEL BEBEK ŞAMPUANI,TUZSUZ ŞAMPUAN,GÖZ YAKMAYAN,KİMYASALSIZ,ORGANİK ŞAMPUAN(ALOEVERA) 750 ML
ORNELLA BİTKİSEL BEBEK ŞAMPUANI,TUZSUZ ŞAMPUAN,GÖZ YAKMAYAN,KİMYASALSIZ,ORGANİK ŞAMPUAN(ALOEVERA) 750 ML
(0 yorum)
ecekonsept Stokta 1000 adet
Ücretsiz Kargo Bugün Kargoda
ORNELLA BİTKİSEL BEBEK ŞAMPUANI,TUZSUZ ŞAMPUAN,GÖZ YAKMAYAN,KİMYASALSIZ,ORGANİK ŞAMPUAN(ALOEVERA) 750 ML Son Güncellenme: 28.10.2021 18:00:40
Açıklama

BİTKİSEL BEBEK ŞAMPUANI (ALOEVERA)

Bebeklerimiz, en değerlilerimiz… onlar için her şeyin en iyisini en doğalını hedefleriz. Hedeflerinizin ötesinde doğal bir şampuan arıyorsanız, Ornellanın bebek ve çocuklar için geliştirilmiş şampuanı  özel formülü sayesinde saçları ve cildi nazikçe temizler. Doğada çözünen organik sertifikalı temizleyici aktifler cildi ve saç derisini derinlemesine temizler, ekstra yumuşaklık sağlar. SLS/SLES (Sodium Laureth Sulfat), Parfüm, Paraben, Silikon, PEG, PG, Dimethicone gibi zararlı kimyasallar içermediğinden, miniklerin cildini rahatsız etmeyecek, doğal içerikli özel bir şampuandır. İçerdiği bitkisel alovera suyu ile saçı dipten uca besler, güçlendirir. Tüm aile bireyleri tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

KULLANIM :Islak saça ve ya cilde yeterli miktarda ORNELLA Bebek Şampuanını masaj yaparak uygulayın, köpürtün ve sonrasında bol suyla yıkayın. İhtiyaç varsa tekrarlayınız.

Yorumlar
Bu ürün için fikrinizi belirtin
Bu ürüne hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!