Banner
SAÇ KERATİN SERUMU 30ML
SAÇ KERATİN SERUMU 30ML
(0 yorum)
ecekonsept Stokta 9999 adet
Ücretsiz Kargo Bugün Kargoda
SAÇ KERATİN SERUMU 30ML Son Güncellenme: 21.10.2021 18:00:47
Açıklama

Keratin yağında normal saç bakım yağlarının çok üzerinde protein, vitamin ve mineraller bulunuyor. Bu da saçları rahat bir biçimde besleyerek daha hacimli ve dolgun olmasına yardımcı oluyor.Keratin yağı, problemli saçlar için mucizevi bir bakım ürünüdür.Özellikle yıpranmış, kuru, sert, mat ve kabaran saçların cankurtaranı olan keratin, onarıcı özelliğe sahip güçlü bir proteindir.Ayrıca ince telli saçları daha hacimli, canlı ve dolgun yapar. Saçların doğal parlaklık, canlılık ve nem oranını yükseltmek için mutlaka keratin yağı kullanılmalıdır.Keratin yağı saça derinlemesine nüfuz ederek saçın yıpranmış noktalarına kolay şekilde ulaşır ve yıpranan bölgeleri hızlı bir biçimde eski gücüne kavuşturur, ortaya güçlenmiş ve önceki esnek yapısına dönmüş bir saç yapısı çıkar.

Bilindiği gibi saçlar boyama, düzleştirme, fön gibi işlemler sonucunda aşınır, yıpranır ve taranmaz hale gelir.  Bu sorunlar giderilmediğinde bir süre sonra saçlar incelir. Buda kırılma, kopma ve dökülme gibi sorunlara yol açar. İşte bu durumlarda saçlar gerçek güçlü bir bakıma ihtiyaç duyar. Bu sorunlar giderilmesinde NGP-CLİNİC Saç Keratin Serumu sizlere yardımcıdır. Düzenli kullanımı, saçın yoğun nem depolamasını sağlar ve dış etkenlere karşı saçı koruma altına alır.


Su geçirmez özelliği sayesinde saçı çok daha uzun süreli koruma altına alıyor. Ürünümüz tamamen doğal olduğu için yan etki yapmıyor, güvenle kullanabilmenizi ve sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlıyor. Normalde serbest radikaller saçların zayıflamasına neden olarak proteinin bozulmasına yol açarken, NGP -Clinic Saç Keratini çift koruma etkisi sayesinde saçın gördüğü hasarı azaltır.

"NGP-clinic Bitkisel Saç Keratin Serumu %100 bitkisel bazlı, glutensiz ve vegan  mikroprotein yapıda saç bakım ürünüdür.Tüm aileniz için kullanabilirsiniz.%100 yenilenebilir bitkisel kaynaklıdır.

KULLANMA TALİMATI: Şampuanınıza veya saç kreminize ekleyerek kullanabilirsiniz.100  ml şampuan veya saç kreminize 10-20 damla eklemeniz yeterlidir.

Ayrıca duşta veya duş sonrasında nemli saçınıza (100 ml içme suyuna 5-10 damla damlatarak) uygulayabilirsiniz. Durulama gerekmez. Hazırladığınız solusyonu buzdolabında saklayıp 1 hafta sürede kullanınız.

İçerik Hydrolyzed Vegetable Protein.

Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir."


    
Yorumlar
Bu ürün için fikrinizi belirtin
Bu ürüne hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!