Banner
SAKURA LASH LİFTİNG SETİ
SAKURA LASH LİFTİNG SETİ
(0 yorum)
Bu ürünün satıcısı bulunamadı
Açıklama
Yenilikçi devrim niteliğindeki teknoloji Keratinli Sakura Lash & Brow Laminasyon  kirpik ve kaş liftingi dikkatinizi çekiyor. Kirpik ve kaş liftingi, modern kozmetolojideki en popüler prosedürlerden biridir. Uygulama yaptıktan sonra, kirpikler ve kaşlar daha koyu, daha uzun ve daha kalın hale gelir, kayıplarını azaltır. Bu güzelliğin neredeyse hiç fedakarlık gerektirmediği bir durumdur.Özel bakım ve düzeltme gerekli değildir. Buna ek olarak, kirpikler kıvrılır ve renklendirilir .Bu görünüme özel bir ifade verir. Kirpik ve kaş liftingi sadece sağlık için güvenli değildir, aynı zamanda  güçlendirir. Sakura Laminasyon Lift bileşiminin kendisi onları daha yumuşak hale getirir.Çıkarıldıktan sonra Coating & Nutrition uygulanır.Kılları vitaminlerle besler. Keratin up Coating mascara-bakım ve sağlık serumu,kirpiklere elastik, yoğun ve güçlü hale getiren besleyici ve sıkılaştırıcı maddeler uygulanmasını sağlar.
Güzel bir kıvrılmaya ek olarak, kirpiklerin istenilen tonunu elde edebilir ve kıvrım için bileşime gölge balsamı ekleyebilirsiniz. Bu arada, kıvrım şekli de müşterinin isteklerine bağlı olarak seçilebilir. Daha geniş olanlar daha az belirgin bir kıvrılma verir, daha ince olanlar kukla etkisi için uygundur. Sakura kirpik kaldırma ve kirpik düzeltme formülü çok hızlıdır.Sadece 3 - 5 dakika da etki alınabilir.Bu nedenle tüm prosedür 30 dakikadan fazla sürmez.Bu da hem uzman hem de müşteri için çok faydalıdır.


SET İÇERİĞİ: 

2 - #1 LİFT losyonu - 20 ila 25 uygulama 
2 - #2 FIXING losyonu - 20 ila 25 uygulama
1 - # 3 COATING & NUTRITION kirpik ve kaş  besleme vitamini
1 - CLEANSER kirpik temizleyici: optimum lifting sonucu için kirpikleri ve kaşları temizler
1 - KERATIN UP COATING MASCARA: elastik, yoğun ve güçlü hale getiren besleyici ve sıkılaştırıcı serumu
1 - Lifting yapıştırıcısı - bigudi ve kirpikleri yerinde güvenli bir şekilde tutar
20 - Mikro fırça 
25 - Göz altı pedi - Alt kirpikleri korumak ve örtmek için
2 - CROWNLIFT LASH PEDS - kirpik bigudisi XS, Small, Med, Large & X Large'ın her biri 2 set ile yeniden kullanılabilir paketler
2 - Y-BRUSH - kirpik ve kaş kaldırma aparatı
10 - Tek kullanımlık maskara fırçaları
1 - Boya ve Activator
1 - Sivri tarama çubuğu
2 - Adım adım talimatlar-En iyi kirpik ve kaş Lifting Laminasyonu için

*(TGA seviye 5%)
*Yeni şişe paketleme teknolojisi
*Dökülme veya çapraz kontaminasyon yok
*Oksidasyon yok

NOT: Kirpik liftingi yaptırmadan önce kirpikler mutlaka temiz ve kuru olmalıdır. Kontakt lens kullanan kişilerin işlemden önce lenslerini mutlaka çıkarması gereklidir ve işlem süresince gözler hiç açılmadan kapalı şekilde kalmalıdır.
Yorumlar
Bu ürün için fikrinizi belirtin
Bu ürüne hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!