Banner
Stilevs Zorro Dik Elektrikli Süpürge - Siyah & Kırmızı
Stilevs Zorro Dik Elektrikli Süpürge - Siyah & Kırmızı
(0 yorum)
lkc Stokta 2 adet
Ücretsiz Kargo Bugün Kargoda
Stilevs Zorro Dik Elektrikli Süpürge - Siyah & Kırmızı Son Güncellenme: 28.10.2021 18:00:18
Açıklama

Stilevs Zorro Elektrikli Süpürge - Siyah&Kırmızı

Teknolojinin gelişmesi ile değişime uğrayan elektrikli süpürgeler daha fonksiyonel hale gelerek üretilmektedir. Son teknoloji ile üretilmiş olan Stilevs Zorro Dikey Elektrikli Süpürge-Siyah, tozları ve kirleri yüksek emiş gücü ile çekerek temiz ve ferah bir ortam sunmaktadır. 1000 watt'lık enerjiye sahip olan Stilevs Zorro Dikey Elektrikli Süpürge-Siyah, şeffaf toz haznesi ve hepa filtresi ile tozları kolaylıkla hapsederek temiz ve sağlıklı bir ortam sağlamaktadır. Kolay döndürülebilir tutma sapı ile süpürme işlemi çok daha rahat olmaktadır. Tüm özelliklerinin yanı sıra fiyatı ile de dikkat çeken Stilevs Zorro Elektrikli Süpürge-Siyah, temiz bir ortam sunmak adına en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmıştır.

 

ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE'NİN ÖZELLİKLERİ

1000 W 

Hepa Filtre

Şeffaf Toz Haznesi

Uzatma Borusu

Süpürücü Fırça

Ergonomik Şık Dizayn

 


Stilevs elektrikli süpürge modelleri teknolojik özellikleri sayesinde kolay bir temizlik imkanı sunar. Ergonomik tasarımı ve teknik detayları ile hayatınızı kolaylaştıran ürünler, tüm temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamayı başarır. Stilevs Zorro Elektrikli Süpürge, teknolojinin gelişmesi ile birlikte işlevselliğini ön plana çıkarır. Hayat standardınızı pratik çözümler ile yükseltirken yaşam alanlarınıza temiz ve ferah bir görünüm kazandırır. Her türlü zorlu zeminin üstesinden teknik detayları sayesinde kolaylıkla gelen Stilevs Zorro Elektrikli Süpürge, ev ve iş yerlerinizin kurtarıcısı konumundadır. 

Stilevs Zorro Elektrikli Süpürge ile Keyifli Bir Temizlik Günü

Temizlik yaparken zaman kaybetmek istemeyen herkesin tercihi Stilevs Zorro Elektrikli Süpürge, renk ve formu ile de kolaylık sağlar. Dikey süpürgeyi kullandıktan sonra da yer kaplamadan rahat bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. 

Neden Stilevs Zorro Elektrikli Süpürgeyi Kullanmalısınız?

Stilevs Zorro Elektrikli Süpürge, ergonomik tasarımı ve teknolojik özellikler ile size pek çok fayda sağlar.

  • Yüksek emiş gücü ile kir, toz ve partikülleri hızlı bir şekilde çekip yok eder.  
  • Hepa filtresi ve şeffaf toz haznesi ile tozları hapsederek temiz bir ortam yaratmanızı sağlar.
  • Sapının kolaylıkla dönebilmesi, süpürme işlemini kısa sürede tamamlamanıza imkan verir. Böylece, temizliği kısa sürede bitirerek diğer işlerinize gönül rahatlığıyla zaman ayırabilirsiniz.
  • Süpürücü fırça ile ev ve iş yerlerinizde bulunan girilmesi zor alanları da temizlemeniz oldukça kolay bir hale dönüşür.  

Teknik Özellikler

  • Motor Gücü: 1000 Watt
  • Toz Hacmi: 0.5 lt
  • Renk: Siyah ve kırmızı
  • Uzatma Borusu: Var
  • Hepa Filtre: Var

Yenilikçi Teknoloji Anlayışına Sahip Marka

Yaklaşık 40 yıl önce Türkiye'de kurulan marka, modern yaşamın ihtiyaçlarını karşılayan küçük ev aletleri alanında birbirinden farklı ürüne sahiptir. Türkiye genelinde 300 servis ağı ve satış mağazası ile kullanıcılara hizmet verir. 

Eco ÖzelliğiYok
Emiş Gücü AyarıYok
Garanti NotuEğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Hepa FiltreVar
Motor Gücü (watt)1000
Su HaznesiYok
Toz Hacmi (L)0.5
Toz HaznesiVar
Toz TorbasıYok
Turbo BaşlıkYok
Ürün RengiKırmızı
Diğer
Garanti Süresi (Ay)24
Yurt Dışı SatışYok
Yorumlar
Bu ürün için fikrinizi belirtin
Bu ürüne hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!