Banner
Teba TH-890DS Hausgerate 890 W Dikey Süpürge
Teba TH-890DS Hausgerate 890 W Dikey Süpürge
(0 yorum)
Bu ürünün satıcısı bulunamadı
Açıklama

KIRMIZI RENGİDE MEVCUTTUR

Teba TH-890DS Hausgerate Dik Elektrikli Süpürge


Etkili Temizlik Sağlayan Emiş Gücü

Emiş gücüyle temizlikten etkili sonuçlar alabilmenize yardımcı olan dikey elektrikli süpürge, kullanımda kendinizi çok fazla yormamanızı sağlayacak. 890 watt emiş gücü, siz zorlanmadan zeminden tüm tozu ve kiri çekebilir.

Üçgen Tasarlanmış Uç

Ucunun üçgen tasarlanması, yine kullanıcısının işini kolaylaştırmak adına özellikle düşünüldü. Süpürme işi sırasında kenar ve köşeleri almak sizin için çok daha zor olabilir. Fakat bu süpürgenin üçgen ucu, kenarları ve köşeleri süpürmeyi de kolaylaştırıyor.


Dikey Konumlandırabilme Kolaylığı

Konumlandırırken nereye ve nasıl koyacağınız konusuna çok fazla kafa yormak zorunda değilsiniz. Makinenin dikey tasarımı saklama konusunda da yine zorluk çıkarmaz. Dikey olması kaplayacağı alanın çok daha az olmasını sağlar.

Eco Özellik ile Daha Az Enerji Tüketimi

Evinizde gerekli temizliği elde ederken aynı zamanda çok fazla güç tüketimi de yapmak istemiyorsanız, size süpürgenizin sunacağı bir özellik olacak. Eco özellik ile yine temizlikten etkili sonuçlar alabilir, aynı zamanda enerjiden tasarruf edebilirsiniz.


Her Zeminde Kullanabilme Rahatlığı

Halılarda ya da sert zeminlerde de yine iyi bir temizlik yapabilmenizi sağlayan bu süpürge, 890 watt emiş gücüyle bu konuda aldığınız sonuçtan her zeminde memnun kalmanızı sağlayacak.


Değiştirilebilir Toz Torbası

Toz torbasını dolduğu zamanlarda kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Değiştirirken zorlanmadan hazneyi açıp yeniden zorlanmadan kapatabilirsiniz. 1 litre genişliğe sahip toz torbası haznesi, sadece torbanın dolduğu zamanlarda değiştirilmeli.

Teknik Özellikler

 • Ses Seviyesi (dBA)

   

  80

 • Emiş Türü

   

  Kuru

 • Toz Kapasitesi

   

  1 L

 • Marka

   

  Teba

 • Süpürge Yapısı

   

  Dikey

Yorumlar
Bu ürün için fikrinizi belirtin
Bu ürüne hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!