Banner
Vestel Şimşek 3000 800 W Toz Torbalı Dik Elektrikli Süpürge
Vestel Şimşek 3000 800 W Toz Torbalı Dik Elektrikli Süpürge
(0 yorum)
Bu ürünün satıcısı bulunamadı
Açıklama

Yüksek Hijyenik Kullanım

Ortamda yer alan tüm toz ve kiri içine hapseden yapısı sayesinde sizlerin temizlik için fazla çabaya ihtiyaç kalmadan kusursuz temizliğe ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Özellikle son teknolojij tasarımları ve dokuları içinde barındıran bu ürün, uzun vadede kullanıcılarına avantaj sağlaması açısından en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Düşük Enerji Kullanımı

Düşük enerji kullanımı sayesinde yıllık tüketim maliyeti oldukça az olan bu ürün, günlük kullanımlar için oldukça idealdir. Sahip olduğu yüksek çekiş gücüne rağmen buna ters orantılı olarak kaliteli performans sergilemesi Vestel Şimşek 800 W Toz Torbalı Dik Elektrikli Süpürgesini, alanında yer alan diğer ürünlerden daha farklı kılmaktadır. Bu sayede sınıfının en tasarruflu ürünü olarak bilinir.


Düşük Ses Seviyesi

Elektrikli süpürge kullanılırken en fazla şikayet edilen durumlardan birisi olan gürültü durumu, bu ürünle geride bırakılan problemlerden birisidir. 72 db ses seviyesine sahip olan ürün siz temizlik yaparken hem sizin hem de çevrenizin konforunun bozulmamasını sağlar.

Eşsiz Tasarım Harikası

Kullanıcıların temizlik işlemlerinde zorlanmalarını önlemek amacıyla akıllı sistem ile tasarlanan Vestel Şimşek 800 W Toz Torbalı Dik Elektrikli Süpürgesi, her alan için mükemmel temizlik imkanı sunmaktadır. Bu sebepten ötürü en dar alanlarda dahi yüksek potansiyel göstermesi amacıyla dikey şekilde üretilmiş olup, her zaman kullanım için pratik bir yapıya sahiptir.


Çevre Dostu

Ürünün kullanımında ya da meydana getirildiği materyallerin hiç birinde doğaya zarar verici bir madde bulunmamaktadır.


Uzun Süreli Kullanım

Dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlar için idealdir

Yorumlar
Bu ürün için fikrinizi belirtin
Bu ürüne hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!