Banner
Satıcı Başvuru

NEDEN AVANTAJBİZDE.com?

1- Nitelikli alışverişçi kitlesi
Avantajbizde alışverişçi trafiği -Google Analytics raporlarına göre- Türkiye’deki en yüksek dönüşüm oranlarına sahiptir.
İster web, ister mobil, tüm platformlar için online alışverişe en yatkın ve satın almaya en yakın noktadaki alışverişçiler Avantajbizde’de bulunur.
Kendi sadık kitlesinin yanısıra Avantajbizde, üstün pozisyonlaması ile Google aramaları ile gelen nitelikli alışverişçileri de size yönlendirir.

2-En düşük satış maliyeti
Siteniz ya da doğrudan satış farketmeksizin Avantajbizde üzerinden yaptığınız satışlarda ödeme doğrudan sizin hesabınıza geçer ve her zaman en düşük satış maliyeti ile satış yaparsınız.
Siteye yönlendirme modelinde ücretlendirme tıklamaya bağlı bir fiyat tarifesi üzerinden yapılır.

3-Kurumsal kimlik
Avantajbizde modelinde tüm firma bilgileriniz açık olarak verilir.
Firma ünvan-adres bilgilerinizin yanı sıra perakende satış noktalarınız, yetki belgeleriniz, fotoğraflarınız vb. tüm kurumsal bilgileriniz şeffaf olarak müşteriye sunulur.
Böylece firmanız yalnızca temsili bir rumuz ve logo ile değil, tüm ticari varlığı ile müşteriyle buluşur.

4-Müşteri sizin müşteriniz
Sipariş aşamasından başlayarak müşteri tamamen firmanız ile muhatap olduğunu bilerek alışveriş yapar.
Her sipariş firmanız adına kazanılmış bir müşteri demektir.
İster siteniz üzerinden, ister Avantajbizde üzerinden gerçekleşsin, müşterilerinizle satış sonrasında da ilişki kurarak kampanya ve duyurularınızı ileterek daha uygun satış maliyetleri ile devam siparişleri ve tekrarlı siparişler kazanabilirsiniz.